Dzień dobry, właśnie zająłem mój stały nick na wypadek, gdyby na wypoku zostały niedługo same boty (czego obecnie nie da się wykluczyć). Miło mi, jestem Boreas
Dzień dobry, właśnie zająłem mój stały nick na wypadek, gdyby na wypoku zostały niedługo same boty (czego obecnie nie da się wykluczyć). Miło mi, jestem Boreas
@lubieplackijohn dziendoberek, ja pytanko mam odnośnie aplikacji na iOS, trzeba się do programu testowego zapisywać? Mogę testować na iPhone 14 i iPadzie air 3 gen jeżeli to ma jakieś znaczenie. Już się tak przyzwyczaiłem do aplikacji, że dużym poświeceniem jest dla mnie przeglądarka przy tego typu serwisach
Zaloguj się aby komentować