WolfAmongUsKoneserw Heheszki2023-03-02T08:15:29+01:0030Dzień dobry, lato za pasem #heheszki #humorobrazkowy #dziendobry304Udostępnij
Krokiruks2023-03-02T08:19:51+01:002@WolfAmongUs Takiego ratownika to ja szanuję. I człowieka uratuje i wódeczki się napije. Najs ( ͡° ͜ʖ ͡°)
WolfAmongUs2023-03-02T08:23:41+01:002@Krokiruks Żeby nie było tak, że po tej wódeczce ratownik sam będzie potrzebował ratunku. Wtedy go będzie ratował kolejny ratownik, stworzy się pijany łańcuch życia ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Krokiruks2023-03-02T08:28:06+01:001@WolfAmongUs To mnie akurat nie interesuje, bo nie wchodzę do wody. Ale byłoby zabawnie, przyznaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
WolfAmongUs2023-03-02T08:34:04+01:002@Krokiruks Byłoby bardzo. Ze mną wejdziesz, krzywda ci się nie stanie. Niewątpliwie będę miał mniej niż 2 promile ( ͡~ ͜ʖ ͡°)