Dzień dobry.
Jeśli macie coś poand pół godziny czasu polecam posłuchać rozmowy Tomasza Rożka z Andrzejem Draganem. Myślę, że warto.
https://www.youtube.com/watch?v=LUOkJjMTQHw
#nauka #astronomia #fizyka
Dzień dobry.
Jeśli macie coś poand pół godziny czasu polecam posłuchać rozmowy Tomasza Rożka z Andrzejem Draganem. Myślę, że warto.
https://www.youtube.com/watch?v=LUOkJjMTQHw
#nauka #astronomia #fizyka
@Kismeth przez swoją ignorancję typ jest prawie tak samo niebezpieczny jak Kawecki https://www.youtube.com/watch?v=fpWQMugk4AE
Zaloguj się aby komentować