ItkovianPrzegrywZWykopuDebiutantw Dyskusje2026-03-25T16:16:27+01:005Dzień dobry. Drugie podejście do tego portalu może poznam jakieś fajne gagi jak na wykopie i jbzd. #przegryw516Udostępnij
ItkovianPrzegrywZWykopu2026-03-25T16:30:50+01:000@Pluszowykalafior a ja cały czas myślałem że hejto to od hejtu
szatkus-42026-03-25T16:30:23+01:008Tutaj nie lubią #przegryw Same wygrywy. Niektórych nawet stać, żeby jeść codziennie twaróg.
ItkovianPrzegrywZWykopu2026-03-25T16:31:29+01:000@szatkus-4 nikt nie lubi przegrywow dlatego ja lubię tam siedzieć
ItkovianPrzegrywZWykopu2026-03-25T16:33:33+01:000@szatkus-4 @Pluszowykalafior nie przepadam ani za tym ani za tym
Pluszowykalafior2026-03-25T16:34:00+01:001@szatkus-4 no cóż a ty chodzisz do pracy czy jesteś na rencie?
ItkovianPrzegrywZWykopu2026-03-25T16:40:58+01:000@Pluszowykalafior nie opłaca się chodzić do pracy chyba że za 10k minimum Tak to lepiej rentke sobie wziąć
Pluszowykalafior2026-03-25T20:55:48+01:001@ItkovianPrzegrywZWykopu do pracy trzeba chodzić weź nie troluj oski