adrian-wieczorekKosmonautaw Hydepark2021-04-30T10:53:30+02:006Dzień dobry! Co tam u was słychować?65Udostępnij
lubieplackijohn2021-04-30T11:01:20+02:001@adrian-wieczorek Dzień dobry, piąteczek panie! Majówka! A jak tam w wielkim świecie?
arcy2021-04-30T11:35:12+02:003@adrian-wieczorek Bo u nas we wschodniej europie dzień jak codzień, niedźwiedzie polarne chodzą po ulicach, wozy ciagnięte przez konie wożą węgiel, a lokalni kowale wyrywaja zęby
alidzi2021-04-30T12:00:08+02:002@adrian-wieczorek Siema! A spoko, cziluję na luzie w rozpiętej bluzie! xD A jak tam?