Duchy Inisherin - prosty ze mnie człek, pracowałem 13h na budowie odpaliłem sobie seans i teraz spać za wcześnie nie pójdę. Polecam, dawno tak dobrego filmu nie oglądałem
Duchy Inisherin - prosty ze mnie człek, pracowałem 13h na budowie odpaliłem sobie seans i teraz spać za wcześnie nie pójdę. Polecam, dawno tak dobrego filmu nie oglądałem
Zaloguj się aby komentować