@Neetowiec ja też myślałem nad garminem, lata biegałem z Polarem V800. Jednak chciałem coś od Casio prostego. Nie jestem wkurwiony, ale widać że w słabym oświetleniu nic nie widać :-)
@Robeson Jak nie jesteś zadowolony to zwracaj do sklepu, szkoda marnować hajs na coś z czego nie jesteś zadowolony. Zegarek ma faceta mega cieszyć, być czymś ważnym w jego wizerunku a nie denerwować.
@Robeson Zastanawiam się, po jaką cholerę w tym zegarku negatywny wyświetlacz. Przecież nawet ramka wokół wyświetlacza jest jasna. I skąd ta plaga się w ogóle wzięła, przecież wszyscy wiedzą, że na nich gorzej widać.