Dostałem dziś nieoficjalna informacje że moja kandydatura do nowa #pracbaza przeszła pierwszy etap i będą mnie na dniach wzywać na rozmowę. Bardzo się ciesze bo będą lepsze zarobki i trzynastki jeśli wypadnie dobrze. Boje się tylko reakcji w tej dotychczasowej pracy jak jebnę kwit na biurko szefa i że może mnie nie puscić z krótszym wypowiedzeniem. Pijcie zemną wodę.
