
Chcesz willę Polaku za darmo?

Chcesz willę Polaku za darmo?
No i co teraz? Schemat zacznie się powtarzać, jeśli "Po" dojdzie do władzy. Tak jak teraz "Pis" przy każdej możliwej okazji wrzuca hasło "Tusk" do swoich "rzetelnych" informacji na kanale pierwszym, który przypomina o wyprzedawanych zakładach czy aferą związaną z "OFE", tak śmiem przypuszczać, że "PO" zrobi to samo a owe słowo klucz zostanie zmienione na "Kaczyński". Nie bez powodu mówi się, że historia zatacza koło.
My Polacy, nigdy nie nauczymy się na błędach.
Nie wiem dlaczego cały ich polityczny marketing bazuje na przeszłych wydarzeniach gdzie zdecydowanie ważniejsza jest przyszłość i teraźniejszość.
Wyobraźcie sobie, że scena polityczna nie różni się od desek teatru. Ciągłe oglądanie tej samej sztuki staje się zwyczajnie w świecie nudne. Dlatego też uważam, że pora zmienić aktorów mimo iż sztuka wciąż pozostanie ta sama bo nowi aktorzy mogą dać nam coś nowego.
Czy jeśli wasz partner/partnerka was zdradzi dacie mu drugą szansę? Czy jeśli wasz partner/partnerka zdradzał was wielokrotnie czy znowu dacie się na to nabrać?
Zawsze pozostaje jakiś niesmak i myśl o tym, że ktoś znowu prawdopodobnie nas oszuka.
Jeśli znowu damy się zmanipulować będziemy mieli znowu przejebane! Nie na kilka dni czy tydzień, dwa, lecz przez cały okres trwania kadencji.
Dlatego moją propozycją jest nic innego jak wymiana aktorów. Poznanie nowego partnera, który startuje z czystym kontem.
Rozmawiając z wieloma osobami słyszałem nawiązania do popularnego filmu Pana Zbigniewa Stonogi.
Konkretnie o ten fragment chodziło.
Ludzie z czasem powracają do tego materiału i sami mówią o Zbysiu, jakby był prorokiem i wszystko przewidział.
Kierując się wyborem zwróćcie uwagę na rozwój technologii.
Czy wydaje się wam, że człowiek starszej daty będzie aż tak chętny do wykorzystywania możliwości technologicznych jakie są obecnie dostępne? Moim zdaniem NIE. Czy starsi ludzie rozumieją technologie jaka jest dostępna na obecną chwilę i wiedzą dokąd to zmierza i jakie daje możliwości? Moim zdaniem raczej NIE.
To my młodzi stanowimy przyszłość. Więc zamiast ładować głosy w stare prukwy, które miały szansę i ją zmarnowały to dajmy ją komuś kto jeszcze tej szansy nie miał. Dajmy komuś szansę na debiut.
Jednocześnie zachęcam do chodzenia na wybory nawet jeśli uważacie, że wg. was nikt nie zasługuje na wasz głos, to po prostu narysuj tam "k⁎⁎⁎sa" i oddaj głos nieważny.
Nauczyciel here. Powiem krótko, wydymał mnie tusk zabierając nabyte prawa emerytalne i zamrażając pensje, więc dymanie czarnka już nie nie rusza. Po strajku w 2018 już wiem że praca w szkole to żadne powołanie tylko zwykła praca jak w fabryce. Zamiast dywaników czy innego gówna na taśmie produkcyjnej kolejne roczniki uczniów. Wywalone na po i pis.
@Frus Można zmienić aktorów ale to nic nie zmieni kiedy system działania teatru i scena jest ta sama. Cały system jest do zmiany. Etaty w spółkach skarbu państwa, dotacje dla pseudo firm i fundacji, startowanie polityków nie w swoich regionach byleby dostać się do sejmu, zajmowanie stanowisk bez doświadczenia lub wykształcenia kierunkowego, ukryte przetargi to wszystko sprawia że kto by nie rządził ciągle będą podobne wały tylko kto inny będzie na nich korzystał. Natura ludzka jest taka sama i jeśli są możliwości do przekrętów to przekręty będą. Politycy sprzeczają się często w mało istotnych kwestiach a o fundamentalnych nikt nie dyskutuje bo jeśli czegoś zabronią to później sami na tym nie skorzystają.
@Frus w pełni rozumiem ale rodzi się pytanie "na których aktorów głosować?" Nie ma nowych bo przecież Hołownia2050 to taki zlew po POPiSie a Konfederacja to patokonserwa gorsza id Solidarnej Polski. Zostaje Lewica ale tam też fanatycy nierobów. Więc Tusk jawi się, przynajmniej mi na obecną chwilę jako najbardziej normalny polityk z tych najgorszych bo lepszych nie widzę. Głosowanie na Tuska to tragedia tym większa, że poza nim nie ma tak naprawdę głosować na kogo
@kroach No nie wiem, takiego rozdawnictwa moich pieniędzy jak 500+ to jeszcze za mojego życia nie było, takiego burdelu jak z Polskim Nieładem nie było chyba od początku lat 90-tych. Nikt nie odwalał takiej szopki jak Macierewicz ze swoją smoleńską sektą (aż boję się pomyśleć, co ten człowiek zrobił z polską armią i polskim wywiadem - za rządów PiSu prawdy nie poznamy). Takiej inflacji też od dawna nie widziano. Za Tuska też był kryzys, ale jakoś inflacja nas szczególnie nie dotknęła - więc tak, można rządzić lepiej, i PO jak najbardziej rządziło lepiej.
Zaloguj się aby komentować