Komentarze (12)

Każdy sposób, który obrzydzi Europę zjednocznoną i jednomyślnie sprzeciwiająca się rosji zostanie tu wykorzystany przez jej propagandę. Nawet tak durny jak wypominanie komuś bycia komunista sto lat temu albo porównywanie działań ekologicznych do północnej korei.

@Prometeusz ale paszporcik masz podbity ? przypomnij jak zjednoczona europa przeciwstawiła się inwazji na irak i jak pomagała humanitarnie i w jaki sposób USA zostało rozliczone za mordowanie kobiet i dzieci, jeśli tego nie pamiętasz to nie wiem czy warto się przejmować rosją bo chyba sytuacja podobna ? wyjaśnisz może ?

@bimberman cieszy mnie, że w poszukiwaniu argumentów musiałeś popełznąć na mój profil i tam szukać ad personam. Kolejny rozjechany kacap do kolekcji. Będą hrywienki ( ͡° ͜ʖ ͡°) #pdk

@bimberman Aha, na wypadek, gdyby zążyło wyparować z waszych zielonych łbów: temat dotyczył obrzydzania Unii Europejskiej przez wasza toporną propagandę, a nie tego kim jestem i czym się zajmuję.

@Prometeusz hej nie ukrywam, że chce zniszczyć unie europejską bo to narzędzie globalistów służące do wymuszania jedynej słusznej narracji i zrobię to kiedy zostanę IMPERATOREM bo tak nakazuje logika, a co do twojego profilu to mógłbyś coś zamieścić pro polskiego aby ktoś nie myślał że jesteś kolejnym anty Polakiem.

Zaloguj się aby komentować