Dobra, najprawdopodobniej niekomercyjna licencja Houdini nie pozwala na eksport niczego. Czyli pewnie będę musiał zobaczyć jak moge to zrobić w blenderze, jakis plugin dla metahumanow do blendera widziałem chyba #unrealengine #houdini #grafika3d
Dobra, najprawdopodobniej niekomercyjna licencja Houdini nie pozwala na eksport niczego. Czyli pewnie będę musiał zobaczyć jak moge to zrobić w blenderze, jakis plugin dla metahumanow do blendera widziałem chyba #unrealengine #houdini #grafika3d
@Wlacza a nosacz jest jak najbardziej za fryko https://mrgerwant.itch.io/wir-sprawiedliwosci #autopromocja
Zaloguj się aby komentować