Dobra jestem tu kilka dni i serio ten portal działa lepiej niż Wykop. W zasadzie pomijając już szatę graficzna i wszystko inne ( jest bardzo przejrzysty ) to mam wrażenie, ze kultura jest o wiele lepsza. Jakoś się człowiek inaczej czuje dodając wpisy czy komentując. Macie tez tak ?