Długo nie było nic od mojej osoby, wiec dzisiaj poproszę was o uwagi odnośnie intra, które będzie używane w nowym projekcie
Długo nie było nic od mojej osoby, wiec dzisiaj poproszę was o uwagi odnośnie intra, które będzie używane w nowym projekcie
Zaloguj się aby komentować