Bezkid
★Osobistość
Dlugo jeszcze? Ja wiem ze warto, ze nadejdzie zaraz ten moment w ktorym pozegnamy pis, no ale k⁎⁎wa. Ile mozna ich sluchac, podczas calego roku nie sluchalem tyle pierdolenia ile dzisiaj.
#polityka #sejmowyspam
Dlugo jeszcze? Ja wiem ze warto, ze nadejdzie zaraz ten moment w ktorym pozegnamy pis, no ale k⁎⁎wa. Ile mozna ich sluchac, podczas calego roku nie sluchalem tyle pierdolenia ile dzisiaj.
#polityka #sejmowyspam
Zaloguj się aby komentować