Komentarze (5)

kodyak

Zabawne, ze oni mysla, ze inni chca tylko cos od nich nie dajac nic w zamian, a sami moga polizac to co maja przez szybe, bo wszystko jest sterowane przez kartel gangsterow i trafia tylko do odpowiednich ludzi.


Natomiast widac, ze niektorzy nie chca rozmawiac, bo wiedza jakie sa konsekwencje niewlasciwych slow.


Niewiele sie to rozni od naszych wyborcow. Przeciez niektorzy glosuja tylko po to bo wkurzyc "kogos", a to znaczy ze robi dobrze Taka juz jest mentalnosc niewolnika.

rumburak

To pokazuje że wojna nie skończy się szybko. Nawet śmierć Putina nic nie zmieni. Bez naszego i europejskiego długotrwałego wsparcia Ukrainie będzie ciężko wygrać te wojnę

elim

@rumburak To nie tak, zwykli ludzie nie mają tam zbyt dużego wpływu na to co robią władze, zwyczajnie jeśli się zbuntują to zostaną spacyfikowani, tym państwem rządzą służby i nie pozwolą sobie na to co się działo w carskiej rosji ponad 100 lat temu. Jeśli interesy tych na górze zostaną zagrożone to może się to różnie skończyć, łącznie z tym że zlikwidują putina, a na jego miejsce postawią jakąś kukłę która będzie dobrze wyglądać na zachodzie, a jednocześnie będzie ich słuchać, tak żeby nadal kontrolować sytuację.

szelma77

W okolicach drugiej minuty i 15 sekundy facet gada, że Rosja nigdy nie została podbita. Oni się uczą i o Aleksandrze Newskim, o wypędzeniu Polaków z Kremla, ale też o tym, że nikt ich nigdy nie podbił, a jednocześnie nie przepalają im się styki.

Sahelantrop

@szelma77 Co roku w Rosji obchodzona jest uroczyście rocznica zwycięstwa pod Borodino. Mimo, że była to jedyna w historii bitwa, po której (podobno) zwycięska armia wycofała się z pola boju, porzuciła własną stolicę i uciekła. A pozostawieni w stolicy dywersanci, zamiast walczyć z najeźdźcą, spalili miasto. Oni naprawdę żyją w alternatywnym świecie, gdzie i historia, i moralność, i rzeczywistość, są ulepione z piany.

Zaloguj się aby komentować