Dla zainteresowanych przypomnę, że za 10 minut startuje konferencja rządu w sprawie obostrzeń. Jak obstawiacie, co ogłoszą?
Dla zainteresowanych przypomnę, że za 10 minut startuje konferencja rządu w sprawie obostrzeń. Jak obstawiacie, co ogłoszą?
Zaloguj się aby komentować