@dev, nie że mam coś przeciwko, ale czy Ty się dobrze czujesz? Piorunkować komentarz w 0,5 sekundy po opublikowaniu? xD
@dev, nie że mam coś przeciwko, ale czy Ty się dobrze czujesz? Piorunkować komentarz w 0,5 sekundy po opublikowaniu? xD
Zaloguj się aby komentować