Yes_Man★Liderw Dyskusje2025-08-20T22:47:25+02:0037( ͡~ ͜ʖ ͡°) #hejtomeme #heheszki @owczareknietrzymryjski @bojowonastawionaowca #owcaspam378Udostępnij
owczareknietrzymryjski★2025-08-20T23:07:23+02:009@Yes_Man c⁎⁎ja dostane, a inni dostaną pioruny. A manata dalej nie ma
Statyczny_Stefek★2025-08-20T23:38:42+02:009@owczareknietrzymryjski ludzie mówią, że nie można używać skryptów i multikont do piorunowania. Można, tylko potem trzeba odsiedzieć bana.
FriendGatherArena2025-08-21T21:59:35+02:001@Yes_Man chyba nie do nas. Kiedys co drugi wpis byl jego, a teraz to cień uzytkownika