Dawno nic nie wrzucałem, duży napływ użytkowników z W mnie trochę przytłoczył. Kadr z niedzielnego spaceru po starym mieście w stolicy.
Lumix S5 + Lumix 50mm 1.8
#fotografia #warszawa

Dawno nic nie wrzucałem, duży napływ użytkowników z W mnie trochę przytłoczył. Kadr z niedzielnego spaceru po starym mieście w stolicy.
Lumix S5 + Lumix 50mm 1.8
#fotografia #warszawa

Zaloguj się aby komentować