Da się kupić za 500zł jakiś sensowny odkurzacz pionowy?
#agd #pytanie
Da się kupić za 500zł jakiś sensowny odkurzacz pionowy?
#agd #pytanie
W tym budżecie to chyba Amica VM. 2 lata temu kupiłem komuś Jorana PET edition vm9011 za ok.550,-, wciąż daje radę, ma się bardzo dobrze - zmieniałem mu filtr niedawno. Nie będę przeżywał tych poszukiwań ponownie, ale markę polecam - ssanie i plastiki zaskakująco porządne.
edit:599 zł, kwiecień 22, koncepcja była żeby z Polski i bez pieprzenia się potem w reklamacje.To był dobry plan. Pamiętam że to samo bez szczotki dla zwierząt i z innym filtrem kosztowało 100 PLN mniej.

Zaloguj się aby komentować