Czytaliscie autobiografie Malgorzaty Tusk?

Opisuje w niej swojego meza jako obrzydliwego simpa i cuckolda bez honoru, plaszczacego sie przed kobieta ktora nim gardzi i przyprawia mu oficjalnie rogi.

Co za blamaż... I takie cos jest twarza polskiej polityki teraz.

A myslalem ze nie moze juz byc gorzej jak pinokio z kocim kurduplem.


#polityka #heheszkipolityczne #bekazpo #bekaztuska

9dcd8efe-73dd-4b49-b943-6a849593023f

Komentarze (13)

@Helikopter

Z tych stron przywołanych tutaj wynika taka w miarę uniwersalna prawda. Jak ktoś mocno poświęca się pracy, to zazwyczaj cierpi rodzina. W tym przypadku był chyba tak mocno wkręcony w swoje sprawy, że po pierwsze nie zauważył niezadowolenia żony takim życiem, a dodatkowo nie zauważył, że zaczęła je sobie układać na nowo. Jego reakcja na to wszystko jest o tyle zrozumiała, że jak jest się zupełnie zaskoczonym, to robi się różne dziwne rzeczy.

@TheVitt Ty ale ogarniasz? Baba Cie wali w rogi i mowi: jak zalatwisz dziecku sanki to przestane sie puszczac.

I gosc zapierdala po ludziach zeby kupic uzywane sanki


To jak go wykorzystywala Markela mozemy sobie tylko wyobrazic

@Helikopter ha tfu. Ale nie na faceta, tylko na kobietę, która najpierw zdradziła, a później sobie to uzasadniała tak mocno, że nawet napisała o tym książkę. Ha tfu.


W twoim związku jest NOK. To najpierw go naprawiaj, a jak się nie udaje to go zakończ. Skakanie z jednej gałęzi trzymając się jeszcze drugiej to kurestwo i powinno być piętnowane.

@KierownikW10 a ja sie nie zgadzam

pierwsza mela na ryj faceta za to ze na to pozwala i psuje w ten sposob kobiety

one wiedza ze takiemu Donkowi mozna napluc na pysk i puszczac sie na forum jego przyjaciol i znajomych a jedyne co on zrobi to skoluje dziecku sanki zeby od niego nie odeszla

@Helikopter aż tak nie chciałem się zaczytywać nawet we fragmenty tego wątpliwej jakości dzieła. Ale to prawda, zdrada nie powinna być wybaczana, nie ma dla niej uzasadnienia.

I takie cos jest twarza polskiej polityki teraz.


@Helikopter ja mam takie przeczucie, że Donek jest niezłym jeb…ką i kochanki ma jak dobry marynarz w każdym porcie (tzn w całej UE). A Gośka to tylko atrapa dla ludu coby zgrywać przykładnego męża. Wątpię by był w stanie trząść polityką europejską gdyby był takim cuckiem.

@Wyrocznia 

Wątpię by był w stanie trząść polityką europejską gdyby był takim cuckiem.


ze co? rudy dyzma trzesie polityka europejska? przeciez Tusk to jawna pacynka z grubym niemieckim palcem w dupie ktory nim dokladnie steruje

1577cacf-74e9-4d37-af6e-bcaef9e9cd8f

Zaloguj się aby komentować