Czy serio w więzieniu jest lepsze jedzenie niż w szpitalu? Bo nie jestem w stanie się utrzymać z moją fobią społeczną i zastanawiam się, co najlepiej odstawić. Wyrzucili mnie właśnie z januszexu, do którego biorą każdego, kto w ogóle zgodzi się tam pracować. Ze strachu często nie rozumiem, co do mnie mówią i potrafię coś robić w miarę sprawnie, tylko gdy nikt nie patrzy. #kiciochpyta #pytanie #spierdolenie #wiezienie #zdrowie #sluzbazdrowia