konrad1Tytanw Hydepark2025-01-27T00:48:12+01:002Czy lepiej by mi się spało mając dużo oszczędności? Chyba milej bo o tym myślę przed snem, #dobranoc25Udostępnij
Hoszin2025-01-27T00:56:03+01:002@konrad1 no jak bym miał jakieś miliony to by się lepiej spało bo nie trzeba do pracy rano wstawać.
dradrian_zwierachs2025-01-27T06:31:49+01:005Byś się bał wtedy, że stopnieją przez inflację lub zły kurs inwestycji i znowu będziesz biedny. A tak masz problem z głowy!
konrad12025-01-27T09:46:15+01:000@dradrian_zwierachs haha ale bym miał zapas wszystkiego i już by było wygodniej żyć
dradrian_zwierachs2025-01-27T12:50:05+01:001@konrad1 zapasy się skończą lub zmarnieją. I serio: bogatym spędza sen z powiek myśl, że mogliby być biedni. Wielu bogatych targnęło na swoje życie, bo zbiednieli.