rozumigodnoscStatystaw Hydepark2023-01-25T12:45:04+01:000Czy ktoś w was miał styczność z badaniami na markery nowotworowe? Podzielcie się wrażeniami04Udostępnij
Trupus2023-01-25T12:48:50+01:001@rozumigodnosc Pobierają krew, czekasz na wyniki wynik jest niski - wrażenia pozytywne wynik wysoki - wrażenia negatywne Tak to mniej więcej wygląda.