Czy ktoś tutaj się bawi w #asg? Planuję wrócić po 4 latach przerwy i szukam miejsca w którym obecnie handluje się replikami poza wmasg i allegro lokalnie.
Czy ktoś tutaj się bawi w #asg? Planuję wrócić po 4 latach przerwy i szukam miejsca w którym obecnie handluje się replikami poza wmasg i allegro lokalnie.
Zaloguj się aby komentować