Czy ktoś pożyczyłby mi pada z żyroskopem, np takiego od ps5? Jedna plansze musze przejsc w mario a yuzu nie ogarnia emulacji ruchu padem przez klawisze :S #cybulionjestinny

Czy ktoś pożyczyłby mi pada z żyroskopem, np takiego od ps5? Jedna plansze musze przejsc w mario a yuzu nie ogarnia emulacji ruchu padem przez klawisze :S #cybulionjestinny

Zaloguj się aby komentować