Czy ktoś kiedyś wysyłał coś na gwarancję w #adidas? Wysłałem buty i zatwierdzili, napisali, że hajs leci ale się zastanawiam jak długo to trwa? Napisali, że do 14dni, a ja się zastanawiam czy dobrze wpisałem im nr konta xD żeby nie było, że dojdzie do kogoś innego. #kiciochpyta #gwarancja #buty