Sorry, poszedłem juz wczoraj spać.
Działa ok, trochę mało konfigracji na razie dostepnej, raz wywaliło mnie z apki i musiałem sie na nowo zalogować, przy dłuższych wpisach przewijanie jest mało płynne ale no ogólnie to daje radę, używam mobilki cały czas zamiast webowej wersji.