Czy jest jeszcze ktoś, komu przeszkadza to, że menu do społeczności ma przycisk jako strzałke zamiast całego napisu "społeczność"
Czy jest jeszcze ktoś, komu przeszkadza to, że menu do społeczności ma przycisk jako strzałke zamiast całego napisu "społeczność"
Zaloguj się aby komentować