SirkkaAurinkoAutorytetw Memy2022-10-05T15:25:54+02:0015Czesi już planują zakończenie pierwszej inwestycji w infrastrukturę krytyczną - piwociąg z Pragi do Kralovca!1510Udostępnij
tymszafa2022-10-05T15:27:02+02:001Ja w ogóle planuje jak się uspokoi ruchawka Czechów i już uporządkują Kralovec, to pojechać do Kralowca.
SirkkaAurinko2022-10-05T15:28:58+02:001Taki jest plan! Przyszłe wakacje na czeskiej plaży koło Kralovca!
RUNDMC2022-10-05T15:33:27+02:000Przez Polskę przechodzi rura, raczej marne szanse że choć kropla piwa do Królewca dopłynie
SirkkaAurinko2022-10-05T15:36:45+02:000lepiej by było gdyby zrobili nitkę z Radegastem przez Śląsk Albo cały hub w Nośovicach (gzie ten browar się znajduje)
pescyn2022-10-05T23:55:16+02:000@SirkkaAurinko no niestety, do tego mi daleko, zadowalam się marnymi substytutami dostępnymi w wybranych sklepach ;]