Cześć komuszki! Jako ze zapewne większość z was nie pracuje jak przystało na lewakow, na pewno macie czas by wziąć udział w ankiecie odnośnie globalnego ocieplenia. Chciałbym dowiedzieć się jakie są opinie wśród społeczności i czy przebywam tutaj z samymi cwierclowkami czy może jest trochę osób inteligentnych. Zaczynamy!