@nietzsche No właśnie miałem w ręce i odłożyłem, bo w sumie nie jest tanio. T|eż nie wszystkie produkty od sygnowane Makłowiczem mi pasowały. Jak ta pizza w smaku?
@ramen Nie wiem, ale carbonara jest tak nijaka i nawet nie stała (smakowo i składnikami) obok tej z Żaby, która kosztuje bodaj 10 bez łachy przy zakupie 2