Coś dla @AMA-Japan oraz świątecznych łasuchów. Moja mama też zawsze robi piernik z powidłami na święta i jest to DOBRE i d⁎⁎a mi rośnie, bo się objadam >:)
Coś dla @AMA-Japan oraz świątecznych łasuchów. Moja mama też zawsze robi piernik z powidłami na święta i jest to DOBRE i d⁎⁎a mi rośnie, bo się objadam >:)
Zaloguj się aby komentować