Co zrobisz w razie "W" ?
#wojna #ukraina #rosja #wojsko
Co zrobisz w razie "W" ?
#wojna #ukraina #rosja #wojsko
Może nie ochoczo bo wojna to gówno ale jeśli będzie naprawdę potrzeba to myślę, że w pierwszym momencie będzie klasycznie wyparcie, złość i akceptacja
Czytaj najpierw będę chciał uciekać bo to przecież instynkt ale po kalkulacji dom i rodzina zaakceptował bym fakt pójścia w kamasze ale z ogromnym wkurwem bo to politycy powinni ginąć jako pierwsi.
Zaloguj się aby komentować