Co tu sie dzieje od premiery wypoku 8.0 to nie ogarniam. Sa tu jacys Depesi? Zakladamy jakiegos taga #depechemode ?
Co tu sie dzieje od premiery wypoku 8.0 to nie ogarniam. Sa tu jacys Depesi? Zakladamy jakiegos taga #depechemode ?
Zaloguj się aby komentować