Co tam u was? U mnie wyłamana łopatka w turbinie ale miły pan za to umył mi EGR i przepustnice a nawet 2 swiece wymienił. Ford musi dojechać do Macedonii pod koniec lipca.
#samochody #mechanikasamochodowa #balkany
Co tam u was? U mnie wyłamana łopatka w turbinie ale miły pan za to umył mi EGR i przepustnice a nawet 2 swiece wymienił. Ford musi dojechać do Macedonii pod koniec lipca.
#samochody #mechanikasamochodowa #balkany
Zaloguj się aby komentować