adrian-wieczorekKosmonautaw Hydepark2021-05-04T13:42:52+02:005Co tam u was moje robaczki? XD Troche mam zawalenie na glowie dlatego ostatnio mnie nie bylo 53Udostępnij
lubieplackijohn2021-05-04T13:53:31+02:002Majówka się skończyła. Albo i nie. Bo jakoś tak poznikało parę osób
lubieplackijohn2021-05-04T14:48:56+02:002@Admiral W sumie, nie pomyślałem o tym. Faktycznie, coś w tym jest!