Co tam słychać tomki? Dawno nie zaglądałem i widzę, że się coś tam pozmieniało w tak zwanym międzyczasie. Jak żyjecie?
Co tam słychać tomki? Dawno nie zaglądałem i widzę, że się coś tam pozmieniało w tak zwanym międzyczasie. Jak żyjecie?
Zaloguj się aby komentować