co się stanie jak pojadę do stanów bez wizy i będę tam siedzieć więcej niż 90 dni? deportują mnie? skąd będą wiedzieć gdzie dokładnie przebywam xd
co się stanie jak pojadę do stanów bez wizy i będę tam siedzieć więcej niż 90 dni? deportują mnie? skąd będą wiedzieć gdzie dokładnie przebywam xd
Zaloguj się aby komentować