kessy-kSumw Hydepark2022-10-25T19:23:10+02:002Co bierzecie jak was zaczyna rozkładać, macie ból gardła, zawroty głowy, poty i wgl czujecie się źle?26Udostępnij
Krystal2022-10-25T19:27:30+02:000@kessy-k łóżko, płyny na ciepło, syrop z cebuli, coś przeciwzapalnego wg upodobań. W tych płynach dużo wit.C, ewentualnie w innej postaci. Ale na pierwszym miejscu łóżko i wypoczynek.
Jakly2022-10-25T20:48:26+02:002@kessy-k Polopirynę (lub cokolwiek innego z kwasem acetylosalicylowym), a do tego moją "magiczną" herbatkę rumiankową z: imbirem, cynamonem, kurkumą, pieprzem cayenne, miodem i cytryną.