gumowy_ogur★Kosmonautaw Hydepark2023-02-16T07:17:05+01:007Ciężko mnie złapać, ale spróbuj w lipcu #tinder #zwiazki #logikarozowychpaskow76Udostępnij
JanKowalski2023-02-16T09:03:09+01:000@gumowy_ogur spoko opis, widać że dziewczyna żyje swoim życiem, zamiast usychać w oczekiwaniu na chłopa
Mikry_Mike2023-02-16T09:10:15+01:005@gumowy_ogur trzeba się zapisać królewnie w kalendarz xD Chociaż dobrze, że informuje o napiętym grafiku.
gumowy_ogur2023-02-16T10:18:23+01:002@JanKowalski no i pięknie, tylko co robi w aplikacji do poznawania ludzi, skoro nie ma na to czasu? Nie wiem, choć Fentylator ma dobry trop
zmasowanyatak2023-02-16T10:53:38+01:000@JanKowalski żyje swoim życie zamiast oczekiwać na chłopa dlatego zarejestrowała się na serwisie randkowym. J⁎⁎ać logikę.