Cieżki dzień miałem. Praca w Horeca to jest zwykla urwa. Chyba pora na ten kurs na maszyniste. Kotka do kabiny i jebs w polske.
#cybulionjestinny

Cieżki dzień miałem. Praca w Horeca to jest zwykla urwa. Chyba pora na ten kurs na maszyniste. Kotka do kabiny i jebs w polske.
#cybulionjestinny

Zaloguj się aby komentować