ciekawe czy suawek pojawi się na debacie prezydenckiej w telewizji
#bekazkonfederacji #polityka

ciekawe czy suawek pojawi się na debacie prezydenckiej w telewizji
#bekazkonfederacji #polityka

Nie znam winiego. Dziwię się, że konfederacja idzie w spin, że nikt ich nie zaprasza jak z reguły etykieta jest taka, że wysyła się zaproszenia do wszystkich oficjalnych kandydatów.
Podejrzewam, że paliwem dla konfederatów ma być 'lewackie tvn', a tam to nie będzie rozmowa czy debata tylko atak i określone tezy aby atakować memcena.
Zaloguj się aby komentować