C⁎⁎j wam w d⁎⁎y debile, jesteście planktonem i gównem. Nie chcę, żeby to kogoś obraziło, ale jeśli mimo to ktoś poczuł się urażony to go przepraszam.


Nie każdy wie ocb: w skrócie wczoraj czy w sobotę w programie z Kamilą Gasiuk-Pihowicz panie Aleksandra i Kamila jeździły po koalicjantach, że jak śmieli utrudniać życie Trzaskowskiemu nazywając ich przy tym m.in. planktonem i że są nieznaczący i powinni znać swoje miejsce.


Edit: https://x.com/wroblewski_m/status/1911322767602970649


#polityka #dziennikarstwo #bekazpodludzi

9c184c18-7bbc-4f79-9648-4779309bb06c

Komentarze (16)

dez_

To jest właśnie problem PO, uważają się za lepszych i to widać.

100mph

Cale PO. Poklepac po plecach, a jednoczesnie wbic noz w te plecy.

bejonse

Niektóre rzeczy, nawet jak są prawdą to się tego nie mówi, szczególnie w polityce. U had one job babo

Z drugiej strony patrząc na twoje dramy ostatnio to cały czas mam wrażenie, że działa powiedzonko "im można więcej" i nie tyczy się to ko.

maximilianan

@bejonse no tak, politykom można więcej. A jakie dramy?

bejonse

@maximilianan przeżywasz od debaty tego trzaska jak by ci matkę pobił na komunii.

maximilianan

@bejonse wyjebane w trzaska XD jedyne co zauważam to fakt, że się przejechali na swoim pomyśle na debatę i mam bekę

bejonse

@maximilianan no tak, beznadziejny pomysł. Co nie zmienia faktu, że dziecko specjalnej troski PO powinno wygrać ten raz żeby dojechać PiS. Tylko tyle i aż tyle.

maximilianan

@bejonse co do tego nie mam wątpliwości. Ale mam bekę, że zapłacili, żeby stracić xd

bejonse

@maximilianan nom ale tak się zapedziles w temacie, że twoje wrzutki wyglądają bliźniaczo z tymi, które są aktualnie na wPolityce w tym temacie a to raczej ultimate Red flag.

Chcesz przykład?

maximilianan

@bejonse nie wiem nawet ile ich było także ciężko mi się odnieść

bejonse

@maximilianan no co błagam. Dosłownie powielasz narrację. Tu prawie kopiuj wklej tylko wpolityce nie przeklinają.

Robisz to nieświadomie ale głupkowato. I po co to?

maximilianan

@bejonse ale to tylko dlatego, że pisały tak pisowskie media mam nie zwracać uwagi na wypowiedziane słowa? Sory, ale nie.

bejonse

@maximilianan a zwracaj. Wydaje mi się , że po prostu lyknąłeś nadniernie propagandę, czepiając się akurat jego tematu jak gdyby nie wiem co się stało. Dobre zatem te spiny robią bo jesteś rozsądny. Chyba, że to przepoczwarzanie się w kolegę na s

Fly_agaric

Dalej nie potrafią się pogodzić, że kompletnie nic nie znaczą bez tego "planktonu wyborczego", bo ni chooja by większości nie zbudowali. No i, będą z tym znowu problemy przy następnych wyborach i znów wielkie zdziwienie, że pis z konpederastią biorą wszystko.

Zaloguj się aby komentować