Chłop zaraz idzie na rozmowę o pracę, boi się bardzo.

Chłop zaraz idzie na rozmowę o pracę, boi się bardzo.

@SuperSzturmowiec @yeebhany Już po rozmowie i powiem że chyba najlepiej mi się rozmawiało (a byłem w ciągu miesiąca w trzech innych zakładach). Praca jednozmianowa ale po 9 lub 10 godz dziennie oprócz piątku i soboty, w zespole wszystko pokażą co i jak. Mają odzwonić w ciągu dwóch dni. Ogólnie to chyba najlepsza robota moim zdaniem dla mnie na ten moment. Spróbować można.
Zaloguj się aby komentować