Checo kolejne 2 lata w RedBullu
Jestem zaskoczony, że aż 2 lata mu dali od razu. Mniej bym się zdziwił gdyby go wywalili.
#f1 #formula1

Checo kolejne 2 lata w RedBullu
Jestem zaskoczony, że aż 2 lata mu dali od razu. Mniej bym się zdziwił gdyby go wywalili.
#f1 #formula1

Hmm, ciekawe co dostrzegają oni czego nie widzimy my? A może samochód będzie tak słaby, że chcą zakontraktować kogokolwiek xD
@Vakarian A może to jest tak, że RB chce mieć pewnego, znającego zespół i jego funkcjonowanie kierowcę, bo budują jeszcze mocniejsze maszyny, a z Maxem się wkrótce pożegnają?
@tomwolf czy budują mocniejsze maszyny to się okaże, ale mieli mały wybór kogo innego tam wsadzić. Z wolnych kierowców na rynku którzy mogliby być lepsi jest tylko Sainz, a nie wiadomo jak by się zaadaptował. On chyba lubi samochód z mocnym tyłem czyli odwrotnie niż Max. Oprócz tego mogliby wziąć Yukiego bo ostatnio jeździ bardzo dobrze, ale to też trochę ryzyko. Chyba uznali że lepszy pewny średniak. Zobaczymy czy nie pożałują gdy przegrają mistrzostwo konstruktorów.
Zaloguj się aby komentować