Chciałem napisać jakiś post że kibicuję Włochom i nie zdążyłem, bo już padła bramka. Jednak wierzę że Włosi dziś wyjdą zwycięsko!
Chciałem napisać jakiś post że kibicuję Włochom i nie zdążyłem, bo już padła bramka. Jednak wierzę że Włosi dziś wyjdą zwycięsko!
Zaloguj się aby komentować