Chciałbym tylko powiedzieć że March Or Die to jeden z moich ulubionych albumów.
Bad Religion, Cat Scratch Fever i Hellraiser są po prostu świetne.
A okładka to majstersztyk.
#muzyka #metal
https://www.youtube.com/watch?v=RIYbzM2w0gg
Chciałbym tylko powiedzieć że March Or Die to jeden z moich ulubionych albumów.
Bad Religion, Cat Scratch Fever i Hellraiser są po prostu świetne.
A okładka to majstersztyk.
#muzyka #metal
https://www.youtube.com/watch?v=RIYbzM2w0gg
Zaloguj się aby komentować