HoszinAutorytetw Hydepark2025-09-29T14:21:36+02:0010centralne odpalili w bloku. #ogrzewanie #jesien. W tamtym roku chyba dopiero jakoś w październiku ruszyło.102Udostępnij
NatenczasWojski2025-09-29T14:43:51+02:003@mike-litoris mieszkam w domku wiec sam decyduje kiedy przemijam, jeszcze sie trzymam. Jeszcze nie trzeba wlaczac, wystarczy lepiej sie przykryc w nocy. Jeszcze nie trzeba....