TyGrySSek★Fanatykw Dyskusje2026-06-25T18:43:20+02:0013Całkiem spoko i nie czuć słodkości #piwo #pijzhejto132Udostępnij
TyGrySSek★2026-06-25T19:07:21+02:004@Lubiepatrzec az sie zdziwiłem , w zyciu bym nie powiedział że jakies miodowe. albo w rozlewni sie pomylili xD i wlali inne